KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8293402
nr 829 3402
Etsning
signerad, 20-tal, Kissande pojke, Paris, motivets mått: 35 x 27
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 maj 2013
kl 18:40:38
100 kr
150 kr